Wypożyczalnia samochodów lotnisko Pyrzowice Katowice

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Pyrzowice Katowice

Szukasz sprawdzonej wypożyczalni samochodów z lotniska Pyrzowice w Katowicach? Zapoznaj się z naszą ofertą na wynajem aut osobowych oraz dostawczych i korzystaj z atrakcyjnych cen! Dla klientów przygotowaliśmy dwa dogodne systemy wynajmu aut: krótkoterminowy i długoterminowy. Nasza wypożyczalnia ma zasięg ogólnopolski – nasze oddziały znajdziesz w największych miastach na terenie całego kraju.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Pyrzowice Katowice

Proste i przejrzyste warunki

Wszystkie samochody we flocie są na bieżąco serwisowane w najlepszych warsztatach samochodowych i mają wykupione ubezpieczenie drogowe. Oddział wypożyczalni samochodów w Katowicach w okolicy lotniska Pyrzowice prowadzi również wynajem samochodów luksusowych i niezawodnych busów w atrakcyjnej cenie.

Zachęcamy do rezerwacji wybranego modelu i dokonania płatności za pośrednictwem naszej strony internetowej. Dzięki temu, oszczędzisz czas i zyskasz dodatkowy rabat na całą transakcję!

 

Najlepsze wyposażenie aut

Wszystkie samochody osobowe i dostawcze zapewniają wysoki komfort jazdy. Auta osobowe i dostawcze dostępne na wynajem w okolicy portu lotniczego w Katowicach są wyposażone w:

  • klimatyzację,
  • radio samochodowe,
  • centralne zamki,
  • elektryczne szyby,
  • ABS,
  • system wspomagania kierownicy,

Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni